Chronis Comfort RTS

Chronis Comfort RTS sú programovateľné spínacie hodiny pre riadenie prijímačov diaľkového ovládania z programu SOMFY RTS a pohonov s integrovaným prijímačom.

Dostupnosť SKLADOM
Možnosti doručenia
84 €
Chronis Comfort RTS

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Chronis Comfort RTS sú programovateľné spínacie hodiny pre riadenie prijímačov diaľkového ovládania z programu SOMFY RTS a pohonov s integrovaným prijímačom. Povely sú prenášané bezdrôtovo rádiovým signálom, takže odpadá prepojovací kabeláž.
Dosah rádiového signálu môže byť až 300m vo voľnom priestore alebo až 20m vnútri budov a závisí na miestnych podmienkach.
K spínacím hodinám Chronis Comfort RTS  je možné pripojiť externé slnečné čidlo (objednáva sa samostatne) a časové funkcie rozčíriť o funkciu slnečnej automatiky.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Napájanie: 230V
Typ výrobku: Diaľkový centrálny ovládač s časovačom
Určené pre: Diaľkové ovládanie SOMFY RTS
Výrobok na mieru: Nie
Vyžaduje odbornú montáž: Áno
#faq: faq-smoove-uno-io-pure-frame

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Somfy sa zameriava na pohodlnú domácnosť s komfortným a intuitívnym ovládaním. Od pohonu tieniacej techniky a senzory až po pokročilé inteligentné systémy, ktoré všetky rutinné úkony zariadia za vás. Pôsobí v 58 krajinách a dáva prácu 8 000 zamestnancov. Nechajte techniku pracovať pre vás, aj keď práve nie ste doma. Motorizované tieniace prvky so senzormi sa postarajú o to, aby ste mali doma po príchode z práce príjemný chládok. Ak si u nás objednáte motorizované tieniace prvky, s najväčšou pravdepodobnosťou budú poháňané práve motormi Somfy. Spoľahnite sa na kvalitu SOMFY a profesionálne služby Somfy Experta Profirol.