Menu

Tapeta

Caselio Spaces Life

Popis

SPACES originálnym spôsobom šikovne mieša dva základné štýly: geometrický vzor a škandinávsky štýl. Ľahko zavesiteľné vliesové tapety sa dodávajú v rôznych jemných farbách. Úžasná, grafická kolekcia, ktorá premení vašu spálňu, obývačku alebo kuchyňu svetlom a teplom.

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Spaces

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Spaces a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

Caselio Spaces

Caselio Spaces

SPACES originálnym spôsobom šikovne mieša dva základné štýly: geometrický vzor a škandinávsky štýl. Ľahko visiace vliesové tapety sa dodávajú v rôznych jemných farbách. Úžasná, grafická kolekcia, ktorá premení vašu spálňu, obývačku alebo kuchyňu svetlom a teplom.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana