Menu

Tapeta

Arte Oculaire Metric

Popis

Máte radi niečo výstrednejšie? Metrické hry s rôznymi formami a číslami, ktoré spolu vytvárajú fascinujúci vzor. Postupnosť figúr pripomína samostatné dlaždicové formácie. Vyberte si buď jednu prekrývajúcu sa farbu, ak chcete jemnú súhru línií, alebo choďte na trikolóru, ak chcete niečo výraznejšie.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Prírodný materiál
  • Link

    Viac info

Arte Oculaire

Arte Oculaire

S Oculaire pridáte niečo veľmi špeciálne do vášho domova, pretože sisal je tkaný ručne. Získate tiež veľmi čistý konečný produkt, pretože tapeta je na báze sisalu, prírodného materiálu. Sisal je veľmi silné vlákno pochádzajúce z rastliny agáve. Rovnako ako ratan a trstina, aj tento materiál sa v našich interiéroch objavuje čoraz častejšie. Výsledkom výberu sisalu je štýlová tapeta, ktorá vás prenesie do teplejších oblastí. Z látky sa vyrezávajú kusy pomocou raznice. Vystrihnuté prvky sa potom ručne vkladajú a lepia do vzoru, ktorý vytvára efekt trompe-l’oeil. Proces, ktorý sa musí vykonávať s mimoriadnou starostlivosťou, a preto je vyhradený pre skutočného profesionála.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana