Menu

Tapeta

Arte Manila Botanic

Popis

Kvetinové vzory v kombinácii s organickými tvarmi sú súčasťou celej kolekcie Manila. Nite z rôznych materiálov a hrúbok sú starostlivo ručne umiestnené do vzorov, čím vzniká minimalistický dizajn so zodpovedajúcim reliéfom. Dispozícia tejto remeselne precíznej práce na stenu má za následok veľmi rafinovaný a sofistikovaný vzhľad. Manila nasleduje trend interiérového dizajnu, v ktorom sú tkané nite integrované do rôznych aplikácií.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.70 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Arte Manila

Arte Manila

Rastlinné prvky s kombináciou organických tvarov sú samozrejmou súčasťou kolekcie Manilla. Vlákna rozličných materiálov a rozličnej hrúbky sú v prvkoch dôsledne umiestnené ručne čím vytvárajú minimalistický dizajn s uvoľňujúcim kontrastom. Premiestnenie tejto remeselnej práce na stenu sa odzrkadľuje v jemnú a sofistikovanú prácu. Manila nasleduje trend interiérového dizajnu v, ktorom sú tkané vlákna integrované do viacerých použití.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana