Menu

Tapeta

Arte Ligna Wings

Popis

Bojíte sa hmyzu? Nebojte sa, tento hmyz zostane nehybne na stene. Dizajn tejto tapety obsahuje všetky druhy okrídleného hmyzu, ktorý ozdobí vašu stenu spolu s drevom v pozadí. Tapeta má metalický efekt.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Ligna

Arte Ligna

Cítime sa spojení so Zemou a radi máme v našich domovoch dotyk prírody: botanický trend zostáva populárny aj v roku 2016. Rastlinám dávame popredné miesto nielen v našich domovoch, ale prírodu začleňujeme aj do prvkov interiérového dizajnu. S tapetami Ligna od Arte prírodu u vás doma nielen vidíte, ale aj cítite. Prejdite prstami po stene a predstavíte si seba v lese bez toho, aby ste si museli obuť topánky!

Ríša rastlín je plná prekvapení. Je to magické miesto, ktoré je domovom širokej škály flóry a fauny. Môžete sa stretnúť s veľmi zvláštnymi scénami s vysokými kmeňmi stromov, bujnosťou rastlín a zvláštnymi bytosťami. Každá forma života má svoj vlastný príbeh, rovnako ako rôzne vzory Ligny. Vzhľad kolekcie je výnimočný: v dizajnoch sa takmer neopakujú, čo vytvára veľmi prirodzený efekt. Arte sa inšpiroval lesom a vytvoril sedem návrhov, ktoré prinesú túto tajomnú rastlinnú ríšu do vášho domova.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana