Menu

Tapeta

Arte Curiosa Scenery

Popis

Malebný portrét japonského vidieka v Scenery akoby bol čerpaný z historickej knihy. Jemná architektúra, potok a rôzne postavy sa spájajú a vytvárajú mimoriadne detailný obraz, na ktorý sa môžete aj hodiny pozerať.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Curiosa

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Curiosa a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    1.00 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Arte Curiosa

Arte Curiosa

Exotika má očarujúce účinky. Divoké zvieratá, tropické kvety a domorodé kultúry nás fascinujú už po stáročia. 

Chceme o nich vedieť všetko a ideálne ich vidieť v skutočnom svete. S kolekciou Curiosa od Arte nemusíte opustiť domov, aby ste sa vydali na cestu za poznaním. 

Kuriozity sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Stále viac ľudí robí zo svojich domovov mini múzeum plné kuriozít, špeciálnych suvenírov a historických plagátov. Arte sa inšpirovalo exotickými drobnosťami, zvieratami a prírodnými prvkami, takže sa môžete vydať na objaviteľské dobrodružstvo vo svojom vlastnom dome.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana