Menu

Tapeta

Armani/Casa Graphic Elements 2 Pantelleria

Popis

Jeden z obľúbených ostrovov Giorgia Armaniho. Pantelleria, bol v minulosti známy ako „Dcéra vetrov“, pretože tu neustále fúkal silný vánok. Podstata Pantelleria sa odráža v rovnomennej tapete, kde nepravidelný dizajn pripomína kamenný efekt na pozadí imitujúcom vlny, ktoré vietor vytvára na hladine mora.

Farba tapety

Cena za meter 118.80 € s DPH

Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Armani Graphic Elements 2

Armani Graphic Elements 2

Exkluzívna kolekcia tapiet Armani/Casa je obohatená o nové návrhy uvedením nového radu Graphic Elements 2. Táto kolekcia je cestou cez niektoré z najznámejších ostrovov Stredozemného mora, vrátane Pantellerie, obľúbeného Giorgia Armaniho a miesta, z ktorého dizajnér často čerpal inšpiráciu. Ústredným prvkom je farba; je tu použitá odvážne, so základnými tónmi červenej, indigovej, lesnej zelenej, viridiánskej a intenzívnej petrolejovo modrej, všetko v kombinácii s elegantnými neutrálnymi odtieňmi. Jedinečná línia je bohatá a rafinovaná: vzácne záhyby so silným spojením so svetom módy pripomínajú obrazy trompe-l'oeil, od prirodzeného efektu až po vintage nádych. Prírodné ľanové gázové materiály s kvetmi prerušovanými geometrickými tvarmi, akoby to boli hudobné váhy, vytvoriť určitú japonskú atmosféru; efekty makro štetca vyniknú na meniacom sa pozadí a vytvárajú výrazné kontrasty. V štýle Armaniho je množstvo ikonických motívov: fil posé v moarée vzore, tu vidieť vo veľkom meradle a v jasných tónoch; elegantná šagreenová textúra v nečakaných odtieňoch a šachovnicový vzor de konštruovaný harmóniou farieb tón v tóne.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...