(96) Výhody motorických závesov

v96-1

v96-1

Pohodlné ovládanie

Závesy uvediete do pohybu pomocou vypínača umiestneného na stene, diaľkovým ovládačom, alebo cez mobilnú aplikáciu. Okrem toho závesy disponujú funkciou touch motion, záves sa odtiahne a zatiahne krátkym zatiahnutím rukou.

v96-2

v96-2

Veľká odolnosť

Podľa váhy ušitého závesu prispôsobujeme typ koľajnice. V ponuke máme koľajnice od subtílnych pre záclony a ľahké závesy po robustné koľajnice pre divadelné opony.

v96-3

v96-3

Možnosť batériového pohonu

Pre dokončené interiéry bez prívodu elektriny k závesom je riešením batériový pohon s garantovanou výdržou 6 mesiacov, po tom sa batérie len dobije zo siete.

v96-4

v96-4

Kvalita

Ponúkame závesy s rôznou gramážou, ktoré vynikajú kvalitou, štruktúrou aj vzhľadom. Niektoré látky sú stálofarebné a odolné voči oderu. 

v96-5

v96-5

Funkčnosť

Závesy sú perfektný spôsob tienenia a sú v ponuke od úplne zatemňujúcich po takmer transparentné, vzdušné závesy, ktoré tienia len mierne. 

v96-6

v96-6

Dizajn

Vyberte si zo stoviek farieb a unikátnych vzorov látok, ktoré reflektujú najnovšie módne trendy. Kolekcie látok dopĺňame dvakrát ročne. 

v96-7

v96-7

Riešenie pre vysoké výšky

Závesy dodávame aj v nadštandardných výškach, aby nebolo nutné šiť ich z viacerých kusov. 

v96-8

v96-8

Nadštandardné služby

Neoddeliteľnou súčasťou predaja závesov je interiérové poradenstvo, zameranie, riasenie a šitie závesov, interiérové poradenstvo a montáž koľajníc či garníž. Závesy zavesíme a ožehlíme na mieste, aby vyzerali naozaj výborne.