(9) Výhody pergoly Camargue Skye

v9-1

v9-1

Bioklimatický efekt

Lamelové pergoly využívajú prúdenie vzduchu na ochladzovanie priestoru terasy. Teplý vzduch prirodzene stúpa a cez pootvorené lamely opúšťa priestor. Naklápanie lamiel zároveň umožňuje regulovať množstvo svetla na terase, v zatvorenom stave chránia terasu pred snehom a dažďom. 

v9-2

v9-2

Úplné stiahnutie strechy

Patentovaná technológia S-Drive umožňuje strechu pergoly úplne stiahnuť, aby nebránila výhľadu na nočnú oblohu a v zimnom období dovnútra vpustila maximum denného svetla. Na rozdiel od iných značiek, sila motora je tu rovnomerne rozdelená na všetky lamely, preto je ich naklápanie a sťahovanie plynulé aj pri asymetrickom zaťažení. 

v9-3

v9-3

Integrovaná roleta FIXSCREEN

Doplňte pergolu a bočnú screenovú roletu a necháte slnko, vietor, dážď a otravný hmyz mimo pergoly. Roleta je neviditeľne zabudovaná do nosnej konštrukcie, stojky zároveň slúžia ako vodiace lišty. Rolety môžu mať až 17 m² a sú k dispozícii v 50 farbách, rôznych vzoroch a mierach transparentnosti. Chcete byť naozaj originálni? Nechajte si ju potlačiť logom alebo obľúbenou fotografiou. Rolerta je stálofarebná, odoláva vlhkosti a teplu.

v9-4

v9-4

Široká ponuka bočných prvkov

Posuvné sklenené steny, exteriérové závesy odolné voči vode, plesniam a znečisteniu, dizajnová bočná stena, panel s hliníkovými i drevenými lamelami, ktoré môžete naklápať, posuvné panely s látkovou screenovou roletou, akékoľvek bočné uzavretie si predstavíte, Renson dokáže dodať. Jedinou hranicou je hranica vašej predstavivosti.