(87) Výhody japonských stien

v87-1

v87-1

Estetická stránka

Rovné pásy látok umožnia vyniknúť najrôznejším vzorom a farbám, ktoré sa plne prispôsobia interiéru. Buď s ním úplne splynú, alebo mu dodajú chýbajúci farebný akcent. V oboch prípadoch mu dodajú punc originality a navodia želanú atmosféru.

v87-2

v87-2

Rozmanitosť vzorov

V ponuke máme nepreberné množstvo vzorov a farieb. Florálne motívy, geometrické tvary, výrazné i nenápadné vzory, žiarivé aj pastelové odtiene, detské vzory. Fantázii medze nekladieme. 

v87-3

v87-3

Úspora priestoru

Japonské steny sa pohybujú na 2 - 5 koľajničkách. Ak ich presuniete na jednu stranu, viditeľný bude len jeden panel. V porovnaní s klasickým nariaseným závesom sú menej priestorovo náročné.

v87-4

v87-4

Rôzna priepustnosť svetla

Široká paleta funkčných látok umožňuje do interiéru vpustiť svetlo rôznej intenzity, alebo ho celkom zatemniť. Vo zrolovanom stave sú nenápadné a nebránia vo výhľade.

v87-5

v87-5

Zdravé prostredie

Japonské steny ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie. Tým vytvárajú vhodné prostredie pre psychickú a fyzickú pohodu. 

v87-6

v87-6

Úspora nákladov

V letných mesiacoch japonské steny zabraňujú prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)