(84) Výhody plisé roliet

v84-1

v84-1

Rozmanitosť vzorov

V ponuke máme nepreberné množstvo vzorov a farieb. Florálne motívy, geometrické tvary, výrazné i nenápadné vzory, žiarivé aj pastelové odtiene, detské vzory. Fantázii medze nekladieme.

v84-2

v84-2

Pohyb rolety v oboch smeroch

Roletu je možné posúvať zhora nadol aj zdola nahor, jej pozíciu si prispôsobíte podľa toho, v akej výške sa slnko nachádza. Túto vlastnosť ocenia zákazníci v husto zastavaných oblastiach, ktorým prináša dostatok súkromia.

v84-3

v84-3

Tienenie neštandardných okien

Plisé roleta je riešením pre tienenie okien kruhového, polkruhového a iného neštandardného tvaru. Plisé roleta na okne vyzerá mimoriadne esteticky a je navyše plne funkčná. Roleta je tiež vhodná na tienenie strešných okien.

v84-4

v84-4

Zdravé prostredie

Látkové rolety ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie. Tým vytvárajú vhodné prostredie pre psychickú a fyzickú pohodu.

v84-5

v84-5

Úspora nákladov

V letných mesiacoch plisé rolety zabraňujú prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

v84-6

v84-6

Variabilné možnosti uchytenia

Plisé rolety je možné montovať na okno, do špalety, na stenu, alebo aj o strop. To všetko v záujme vysokej funkčnosti a estetickej stránky rolety.