(80) Výhody pergoly Imago

v80-1

v80-1

Bioklimatický efekt

Na rozdiel od pevného zastrešenia umožňujú lamelové pergoly aktívne regulovať množstvo svetla a prúdenie vzduchu na terase. Teplý vzduch stúpa hore a cez otvorené lamely opúšťa terasu. Tým sa priestor pod pergolou ochladzuje a vytvára príjemné prostredie. V zatvorenom stave lamely chránia pred dažďom a snehom.

v80-2

v80-2

Široká ponuka bočných prvkov

Pergola Imago ponúka absolútne najširšie možnosti bočného uzavretia. Robustná konštrukcia pergoly umožňuje kombinovať dva bočné prvky zároveň bez toho, aby čokoľvek vytŕčalo. Sklenené posuvné paravany vás spoľahlivo ochránia pred nepriaznivým počasím bez toho, aby obmedzili výhľad do okolia. Doplňte ich screenovými roletami a nepusťte dovnútra ani ostré slnko a zvedavé pohľady. Dodajte pergole romantický look a pridajte vonkajšie závesy odolné voči plesniam a nečistote.

v80-3

v80-3

Ochrana pred vodou

Pri úplnom zatvorení lamiel je strecha úplne odolná voči dažďu, voda odteká cez odtokový systém v ráme a cez predné stojky opúšťa konštrukciu pergoly.

v80-4

v80-4

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Pergola Imago je stavaná do vonkajšieho prostredia, kde mimoriadne dobre odoláva poveternostným vplyvom. Z lamelami v zatvorenom stave odolá vetru do rýchlosti 75 - 88 kilometrov za hodinu, čo je stupeň 9 Beaufortovej stupnice rýchlosti vetra.

v80-5

Integrované osvetlenie

LED osvetlenie je integrované priamo v lamelách alebo v ráme, s nastaviteľnou intenzitou osvetlenie prispôsobíte aktuálnej nálade bez rušenia kabelážou.

v80-6

v80-6

Komfortné ovládanie

Náklon lamiel ovládate pohodlne diaľkovým ovládačom bez toho, aby ste vstali od predstretého stola alebo zdvihli zrak od obľúbenej knihy. Doplňte svoju pergolu a senzory alebo ju pripojte do systému inteligentnej domácnosti a nechajte techniku celkom pracovať pre vás.