(77) Výhody pergoly Algarve Canvas

v77-1

v77-1

Dizajn

Pergola vyniká subtílnejšou konštrukciou a robustnou pevnou strechou. Všetky spoje, skrutky a dokonca odtokový systém je diskrétne ukrytý. Podhľadová látka ponúka ďalšie možnosti zladenia s exteriérom, môže však tvoriť extravagantný prvok, ktorý do okolia domu vnesie dynamiku a hravosť. V kombinácii s lamelovou pergolou Algarve vytvoríte v exteriéri veľkú zastrešenú plochu. 

v77-2

v77-2

Variabilita doplnkov

Vďaka moderným prvkom bočného uzavretia prístrešok plne prispôsobíte vašim požiadavkám. Uzavrite jednu, alebo pokojne aj všetky strany fixnými alebo pohyblivými systémami, doprajte si osvetlenie, vyhrievanie či zvukový systém. Pergola Algarve Canvas splní vaše predstavy o pohodlí.

v77-3

v77-3

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Pergola odoláva vetru až do rýchlosti 120 kilometrov za hodinu. Strecha udrží sneh s hmotnosťou 100 kilogramov na m². Pergola bola testovaná na dážď s výdatnosťou 120 l/m²/h po dobu dvoch minút. Takýto dážď sa v Belgicku vyskytne asi raz za 10 rokov. Samozrejme, takémuto dažďu sú prispôsobené aj odtoky, aby voda bezpečne opustila konštrukciu.