(76) Výhody pergoly Alba

v76-1

v76-1

Bioklimatický efekt

Pergoly s lamelovou strechou umožňujú aktívne regulovať množstvo svetla a prúdenie vzduchu na terase, čo s pevnou strechou nie je možné. Teplý vzduch stúpa hore a cez otvorené lamely opúšťa terasu. Tým sa priestor pod pergolou ochladzuje a vytvára príjemné prostredie. V zatvorenom stave lamely chránia pred dažďom a snehom.

v76-2

v76-2

Možnosť bočného uzavretia

Bočné uzavretie skleneným posuvným paravanom, roletou či prvkami tienenia ochránia terasu pred vrtochmi počasia bez toho, aby konštrukčne narušili čisté línie pergoly. Vďaka tomu si pobyt na terase vychutnáte bez ohľadu na počasie a urobíte z terasy predĺženie obývačky.

v76-3

v76-3

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Pergola Alba je stavaná do vonkajšieho prostredia, kde mimoriadne dobre odoláva poveternostným vplyvom. Z lamelami v zatvorenom stave odolá vetru do rýchlosti 75 - 88 kilometrov za hodinu, čo je stupeň 9 Beaufortovej stupnice rýchlosti vetra.

v76-4

v76-4

Integrované osvetlenie

LED osvetlenie je integrované priamo v lamelách, s nastaviteľnou intenzitou osvetlenie prispôsobíte aktuálnej nálade bez rušenia kabelážou.

v76-5

v76-5

Komfortné ovládanie

Náklon lamiel ovládate pohodlne diaľkovým ovládačom bez toho, aby ste vstali od predstretého stola alebo zdvihli zrak od obľúbenej knihy. Doplňte svoju pergolu a senzory alebo ju pripojte do systému inteligentnej domácnosti a nechajte techniku celkom pracovať pre vás.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)