(75) Výhody markízy Gardena 350

v75-1

v75-1

Regulácia teploty v zimnej záhrade

Markíza Gardena 350 umožňuje aktívnu regulácia teploty v priestore zimnej záhrady vplyvom účinného tienenia. Markíza nad sklenou strechou zachytáva až 80 % tepla zo slnečného žiarenia a zabraňuje prehrievaniu priestoru v letných mesiacoch a pri ostrom slnku.

v75-2

v75-2

Stabilita

Markízy špeciálne určené na tienenie zimných záhrad využívajú vodiace lišty, v ktorých sa pohybuje predný profil. Tým je zabezpečená väčšia stabilita a životnosť markízy. 

v75-3

v75-3

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii s akrylovou látkou a ponúka na výber až 150 rôznych možností farieb a vzorov. Látka je odolná voči plesniam a nečistotám. Špeciálny typ látky Lumera sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v75-4

v75-4

Komfortné ovládanie

Markíza Gardena 350 sa vyrába výlučne s elektrickým pohonom, ovládať ju môžete vypínačom, diaľkovým ovládaním, automaticky alebo cez smartfón.

v75-5

v75-5

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Senzor slnko/vietor a dažďový senzor zabezpečí automatické zatiahnutie a vytiahnutie v závislosti od počasia.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)