(73) Výhody markízy Gardena 250

v73-1

v73-1

Regulácia teploty v zimnej záhrade

Markíza Gardena 250 umožňuje aktívnu regulácia teploty v priestore zimnej záhrady vplyvom účinného tienenia. Markíza pod sklenou strechou zachytáva až 30 % tepla zo slnečného žiarenia a zabraňuje prehrievaniu priestoru v letných mesiacoch a pri ostrom slnku.

v73-2

v73-2

Stabilita

Markízy špeciálne určené na tienenie zimných záhrad využívajú vodiace lišty, v ktorých sa pohybuje predný profil. Tým je zabezpečená väčšia stabilita a životnosť markízy.

v73-3

v73-3

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii s akrylovou látkou a ponúka na výber až 150 rôznych možností farieb a vzorov. Látka je odolná voči plesniam a nečistotám. Špeciálny typ látky Lumera sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v73-4

v73-4

Komfortné ovládanie

Markíza Gardena 250 sa vyrába výlučne s elektrickým pohonom, ovládať ju môžete vypínačom, diaľkovým ovládaním, automaticky alebo cez smartfón.

v73-5

v73-5

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Senzor slnko/vietor a dažďový senzor zabezpečí automatické zatiahnutie a vytiahnutie v závislosti od počasia.