(71) Výhody markízy Areia

v71-1

v71-1

Efektné tienenie

Markíza Areia vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď.

v71-2

v71-2

Štýlové osvetlenie

Svetlá sú integrované v spodnej časti ramien, teplé mäkké svetlo dostatočne osvetľuje priestor pod markízou. LED svetlá majú dlhú životnosť, sú energeticky nenáročné a disponujú funkciou stmievania. Kabeláž svetiel je diskrétne ukrytá v konštrukcii. 

v71-3

v71-3

Dizajn

Markíza je veľmi elegantná, všetky konštrukčné prvky sú decentne ukryté, aby nerušili celkový vzhľad a čisté línie. 

v71-4

v71-4

Predný výsuvný volán

Vďaka prednému výsuvnému volánu môžete regulovať množstvo svetla na terase aj pri nízkom zapadajúcom slnku. Použitie výsuvného volánu je možné do šírky 650 centimetrov a výsuvu 350 centimetrov.

v71-5

v71-5

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v71-6

v71-6

Životnosť

Vďaka strieške v príplatkovej verzii je látka markízy chránená pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy.

v71-7

v71-7

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)