(70) Výhody markízy PAN

v70-1

v70-1

Efektné tienenie

Markíza PAN vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď. 

v70-2

v70-2

Kazetové riešenie

Vo zvinutom stave sú kĺbové ramená, látka a hriadeľ ukryté v boxe. Tým je zaistená ochrana pred poveternostným vplyvom a vysoká životnosť markízy. 

v70-3

v70-3

Štýlové osvetlenie

Svetlá sú integrované v spodnej časti ramien, teplé mäkké svetlo dostatočne osvetľuje priestor pod markízou. LED svetlá majú dlhú životnosť, sú energeticky nenáročné a disponujú funkciou stmievania. Kabeláž svetiel je diskrétne ukrytá v konštrukcii. 

v70-4

v70-4

Dizajn

Technický hranatý dizajn markízy ladí s modernými modernou architektúrou s prvkami čistého minimalizmu. Markíza je moderná, elegantná a vysoko funkčná. 

v70-5

v70-5

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v70-6

v70-6

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne. 

!-- Ybug code start (https://ybug.io)