(67) Výhody markízy Segno

v67-1

v67-1

Efektné tienenie

Markíza Segno vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď.

v67-2

v67-2

Dizajn

Dotyk Talianska a hranatá konštrukcia, to je základná charakteristika dizajnu markízy Segno. Vďaka bohatej ponuke rôznych látok markízu prispôsobíte každej fasáde. 

v67-3

v67-3

Technické spracovanie

Markíza pôsobí majestátnym moderným dojmom, dodáva sa iba s motorickým ovládaním a naplní očakávania náročného zákazníka. V stiahnutom stave pergola splynie s fasádou a nepúta na seba prílišnú pozornosť. 

v67-4

v67-4

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v67-5

v67-5

Životnosť

Vďaka boxu sú ramená a látka markízy chránené pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy. 

v67-6

v67-6

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne. 

!-- Ybug code start (https://ybug.io)