(66) Výhody markízy Noveta plus

v66-1

v66-1

Efektné tienenie

Markíza Noveta plus vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď. 

v66-2

v66-2

Vhodná do úzkych priestorov

Markíza má jedinečný systém prekrížených ramien, čo umožňuje vyrobiť ju s väčším výsuvom ako šírkou. Je tam mimoriadne vhodná na tienenie aj užších priestorov. 

v66-3

v66-3

Dizajn

Konštrukcia markízy je dostupná bez príplatku v bielej, striebornej, sivohnedej a štruktúrovanej antracitovej farbe. V kombinácii s atraktívnymi vzormi látok markíza vytvára elegantný doplnok každej terasy. 

v66-4

v66-4

Predný výsuvný volán

Vďaka prednému výsuvnému volánu môžete regulovať množstvo svetla na terase aj pri nízkom zapadajúcom slnku. Použitie výsuvného volánu je možné do šírky 650 centimetrov a výsuvu 350 centimetrov.

v66-5

v66-5

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v66-6

v66-6

Životnosť

Vďaka strieške v príplatkovej verzii je látka markízy chránená pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy.

v66-7

v66-7

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne.