(64) Výhody markízy Kaseta

v64-1

v64-1

Efektné tienenie

Markíza Kaseta vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď.

v64-2

v64-2

Dizajn

Robustná konštrukcia dodáva markíze na atraktivite. Elegantný tvar spolu k kompaktným boxom pôsobí harmonicky na akejkoľvek budove.

v64-3

v64-3

Životnosť

Markíza je ukrytá v boxe, čo zaručuje ochranu látky a ramien pred poveternostnými vplyvmi v stiahnutom stave. Nemecká kvalita ešte viac podporuje životnosť markízy.

v64-4

v64-4

Predný výsuvný volán

Vďaka prednému výsuvnému volánu môžete manuálne regulovať množstvo svetla na terase aj pri nízkom zapadajúcom slnku. Použitie výsuvného volánu je možné do šírky 650 centimetrov a výsuvu 350 centimetrov.

v64-5

v64-5

Veľkorysé rozmery

Markíza ponúka maximálnu šírku až 13 metrov a výsuv až 4 metre, je mimoriadne vhodná na tienenie komerčných objektov, terás reštaurácii i rodinných domov.

v64-6

v64-6

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v64-7

v64-7

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne.