(63) Výhody markízy Scrigno

v63-1

v63-1

Efektné tienenie

Markíza Scrigno účinne chráni terasu pred ostrým slnkom a predlžuje životnosť nábytku na terase. Ponúka nerušený výhľad bez rušivých nosných konštrukcií a pri dodržaní odporúčaného sklonu ochráni aj pred slabším dažďom. 

v63-2

v63-2

Dizajn

Markíza má kazetu v dizajnovom oblom tvare a vďaka dostupnosti farieb už v základe sa plne prispôsobí celkovému vzhľadu domu. Nesie prvky talianskeho dizajnu. 

v63-3

v63-3

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách. 

v63-4

v63-4

Predný volán

Vďaka prednému volánu môžete regulovať množstvo svetla na terase aj pri nízkom zapadajúcom slnku. Použitie volánu je možné do šírky 650 centimetrov a výsuvu 350 centimetrov.

v63-5

v63-5

Životnosť

Vďaka boxu sú ramená a látka markízy chránené pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy. 

v63-6

v63-6

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne.