(61) Výhody markízy Prima box

v61-1

v61-1

Efektné tienenie

Markíza Prima Box vás na terase ochráni pred ostrým letným slnkom a zamiluje si ju každý, kto chce tienenie bez rušivým nosných prvkov. A hoci je markíza primárne určená na tienenie, pri zachovaní odporúčaného sklonu zvládne aj menší dážď. 

v61-2

v61-2

Dizajn

Markíza má atraktívne hranaté tvary a je dostupná v RAL farbách bez príplatku. Plne sa tak prispôsobí farbe fasády bez toho, aby na seba nevyhnutne pútala pozornosť. 

v61-3

v61-3

Kvalita

Nemecké komponenty už tradične znamenajú nadštandardnú kvalitu. Navyše, v stiahnutom stave chráni markízu box, aby vám slúžila mnoho rokov. 

v61-4

v61-4

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách

v61-5

v61-5

Životnosť

Vďaka boxu sú ramená a látka markízy chránené pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy. 

v61-6

v61-6

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne. 

!-- Ybug code start (https://ybug.io)