(56) Výhody bezpečnostných roliet

v56-1

v56-1

Certifikovaná kvalita

Bezpečnostná trieda RC 3 je vyšší stupeň zabezpečenia, roleta v tejto triede odolá zlodejom, ktorí používajú kratšie páčidlo a menšie ručné náradie ako napríklad kladivo. Pri pokuse prekonať roletu zlodej vydáva hluk a je pravdepodobné, že upúta pozornosť okolia.

v56-2

v56-2

Zosilnené prvky

O bezpečnosť sa postarajú zosilnené prvky ako vodiace lišty, spodné lišty, patentovaný západkový mechanizmus v spodnej časti a robustná konštrukcia panciera.

v56-3

v56-3

Účinné tienenie

Bez ohľadu na to, či sa chcete chrániť pred horúcim letným slnkom alebo zlodejmi, vonkajšie rolety spolu so žalúziami predstavujú ideálny spôsob vonkajšieho tienenia. Výber závisí čisto od vašich osobných preferencií.

v56-4

v56-4

Tepelná ochrana budovy

V horúcich letných mesiacoch vďaka tieniacej funkcii zabraňujú prehrievaniu interiéru a súčasne dovoľujú vetrať. Naopak, v zime chránia vašu nehnuteľnosť pred únikmi tepla cez presklené plochy.

v56-5

v56-5

Zvuková izolácia

Vďaka izolačnej funkcii vonkajšie rolety účinne tlmia zvuky z vonkajšieho prostredia, čo ocenia zákazníci, ktorí bývajú v rušných centrách miest alebo v oblastiach s hustou dopravou.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)