(5) Výhody pergoly Flux

v5-1

v5-1

Dizajn

Pergola Flux vyniká jedinečným zakriveným tvarom, ktoré pripomínajú dokonalosť kruhu. Vonkajším priestorom pergola dodáva jedinečnosť, dynamiku a nadčasovú eleganciu. Napriek jemnému dizajnu si však pergola zachováva všetky špičkové vlastnosti pergol Corradi.

v5-2

v5-2

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou je ideálne zastrešenie terasy pre všetkých, ktorí sa nechcú nechať obmedzovať. Strechu je možné kedykoľvek stiahnuť a vychutnať si pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období. Kvalitné látky sú stálofarebné, odolné voči nečistotám a zároveň terasu chránia pred ostrým slnkom a vodou.

v5-3

v5-3

Patentované riešenia

Značka Corradi na trh priniesla jedinečné patenty pre ešte väčšie pohodlie. Látkové pergoly Corradi disponujú pohyblivým predným odtokovým žľabom, ktorý sa posúva spolu so strechou, pri jej stiahnutí nijako neobmedzuje výhľad. Ak sa rozhodnete pergolu doplniť prednou screenovou roletou, v prednej časti pribudne len tenký profil. Patentované dopínanie látky spolu s anti-drop systémom ešte viac chránia pred pretekaním vody. 

v5-4

v5-4

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Pergola Flux je vyrobená tak, aby odolala vetru až do stupňa 8 Beaufortovej stupnice sily vetra, čo je búrlivý vietor s rýchlosťou 62 - 74 kilometrov za hodinu. Vaša pergola tak zvládne nápory vetra, pri ktorých sa lámu vetvy stromov. 

Špeciálna trojvrstvová látková strecha chráni pred UV žiarením a prehrievaním je doplnená o patentované dopínanie, aby ešte viac chránila pred vrtochmi počasia.