(31) Výhody pergoly Palladia

v31-1

v31-1

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou je ideálna ochrana terasy pred ostrým slnkom a dažďom pre milovníkov slobody. Kvalitné stálofarebné látky odolávajú nečistotám, zároveň na terasu neprepustia vodu. V prípade potreby je možné celkom ju stiahnuť a vychutnať si pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období.  

v31-2

v31-2

Patentované riešenia

Patentované riešenia od Corradi zvyšujú vaše pohodlie. Na rozdiel od iných výrobcov majú látkové pergoly Corradi pohyblivý predný odtokový žľab, ktorý sa posúva spolu so strechou, aby pri jej stiahnutí nijako neobmedzoval výhľad. Ak sa rozhodnete pergolu doplniť prednou screenovou roletou, v prednej časti pribudne len tenký profil. Anti-drop systém a patentované dopínanie látky ešte viac chránia pred pretekaním vody. 

v31-3

v31-3

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Strechu tvorí špeciálna trojvrstvová látka, ktorá priestor pod pergolou chráni pred UV žiarením a prehrievaním. Príslušenstvo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čím pergola dosahuje dlhodobú životnosť. Samozrejmosťou je patentované dopínanie látky. 

Pergola je vhodná aj do veternejších oblastí, odoláva búrlivému vetru do stupňa 8 Beaufortovej stupnice sily vetra. 

v31-4

v31-4

Dizajn

Pergola je charakteristická čistými nadčasovými líniami, ktoré nepodliehajú módnym trendom. Nepúta na seba zbytočnú pozornosť a v kombinácii s kvalitným spracovaním necháva vyniknúť to, na čo bola stvorená. Či už chcete na terase ticho relaxovať alebo zdieľať čas s priateľmi, pergola vám poskytne ochranu bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom vyrušovala.

v31-5

v31-5

Možnosť bočného uzavretia

Počas stabilne teplých letných dní, ale aj počas nestáleho jarného a jesenného počasia uzavretá pergola poskytne dostatok komfortu a ochrany pred dažďom, vetrom a slnkom. Bočné uzavretie navyše môže mať integrované osvetlenie. Predĺžte svoju obývačku smerom do záhrady a užívajte si komfort oddychu v interiéri s výhodami trávenia času vonku.