(21) Výhody žalúzií Z90 NOVAL

v21-1

v21-1

Perfektné tienenie

Vďaka tvaru lamiel poskytujú žalúzie Z90 tienenie až 98 %. Počas letných slnečných dní tak perfektne bránia pred prenikaním slnečných lúčov do interiéru, čím ho účinne chránia pred prehriatím

Vďaka účinnému tieneniu sú tieto žalúzie vhodné pre zákazníkov, ktorí si potrebujú oddýchnuť aj počas dňa bez rušivého slnečného svetla. 

v21-2

v21-2

Pokrokové materiály

Rebríček je vystužený kevlarovými vláknami a je odolný voči UV žiareniu, čím výrobca docielil minimálnu deformáciu v čase
LDPE tesnenie, lamela v tvare písmena Z a kovový vodiaci tŕň zabezpečujú mimoriadne tichý chod a odolnosť aj voči silnejšiemu vetru. Vo vytiahnutom stave majú menší nábal, pričom jedna žalúzia dokáže zatieniť plochu až 20 m. 
 

v21-3

v21-3

Variabilnosť montáže

Žalúzie Z90 je možné montovať do podomietkových boxov, do boxov s priznaným krycím plechom, v rohovom prevedení a do boxov, ktoré spĺňajú štandardy pre pasívne domy.

Variabilita montáže ich predurčuje ako vynikajúce riešenie pre novostavby i hotové dokončené stavby so zachovaním estetického a moderného vzhľadu. 

v21-4

v21-4

Farebnosť

V štandardnom prevedení je na výber až 23 farebných odtieňov, žalúzie sa tak čo najviac prispôsobia celkovému vzhľadu budovy. 

!-- Ybug code start (https://ybug.io)