(2) Výhody pergoly Millenium Celeb

v2-1

v2-1

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou predstavuje ideálnu ochranu terasy pred ostrým slnkom a dažďom. Kvalitné látky sú stálofarebné a odolné voči nečistotám, zároveň na terasu neprepustia vodu. Látková pergola je sloboda, v prípade potreby je možné celkom ju stiahnuť a vychutnať si pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období. 

v2-2

v2-2

Patentované riešenia

Značka Corradi na trh priniesla unikátne patenty pre ešte väčšie pohodlie. Látkové pergoly majú na rozdiel od iných značiek pohyblivý predný odtokový žľab, ktorý sa posúva spolu so strechou, aby pri jej stiahnutí nijako neobmedzoval výhľad. Ak sa rozhodnete pergolu doplniť prednou screenovou roletou, v prednej časti pribudne len tenký profil. Patentované dopínanie látky spolu s anti-drop systémom ešte viac chránia pred pretekaním vody. 

v2-3

v2-3

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Trojvrstvová látková strecha účinne chráni priestor pod pergolou pred dažďom, UV žiarením a následným prehriatím. Pergola odoláva vetru až do stupňa 8 Beaufortovej stupnice sily vetra, čo je vietor, pri ktorom sa lámu vetvy stromov a chôdza proti vetru je takmer nemožná.

v2-4

v2-4

Osvetlenie

Pergola je osvetlená LED svetlami z vnútornej aj vonkajšej strany. Vnútorné osvetlenie je v strope, čím poskytuje dostatok svetla pri večernom posedení pod pergolou. Žiadne nevzhľadné káble, len komfort a čistý dizajn. Vonkajšie osvetlenie pergoly je integrované do predných stĺpikov a horných líšt, pri pohľade zvonku je neprehliadnuteľná a dodáva nehnuteľnosti na atraktivite. 

Značka Corradi ako jediná z veľkých výrobcov priniesla integrované svetlo v screenovej rolete. Ak náhodou zabudnete na svetlá v strope, svetlo v boxe rolety krásne osvetlí celú terasu.