(185) Výhody Renson Linarte

v185-1

v185-1

Čistý dizajn

Na obklade nie je vidieť žiadne skrutky a inštalačný materiál, vďaka čomu obklad pôsobí mimoriadne elegantne a čisto. Doplnky ako poštová schránka, číslo domu a osvetlenie je dizajnované tak, aby maximálne ladili ako celok. 

v185-2

v185-2

Atraktívne doplnky

Doplňte hliníkové profily o drevené lišty z cédrového dreva, atmosférické osvetlenie a získajte vysoko personalizovaný, originálny vzhľad fasády, ktorý je vysoko estetický a funkčný.

v185-3

v185-3

Jednoduchá údržba

Hliníkové profily mimoriadne dobre odolávajú poveternostným vplyvom. Fasáda s RENSON Linarte nevyžaduje zvýšenú údržbu a uchováva si atraktívny nadčasový dizajn mnoho rokov. 

v185-4

v185-4

Patentované upínanie

Patentovaný upínací systém pozostáva z horizontálnej podpery a svoriek. Umožňuje pokrytie aj zakrivených fasád a obkladu fasády pod pergolou. Zároveň systém zabezpečuje dilatáciu hliníkových profilov pri teplotných zmenách.

v185-5

v185-5

Overená kvalita

Belgický výrobca RENSON patrí medzi špičku v oblasti tieniacej techniky. Všetky produkty vyrába interne a testuje ich v extrémnych podmienkach tak, aby vydržali roky. Na Slovensku značku RENSON zastupujeme ako RENSON Ambassador.