(13) Výhody

v13-1

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú chrániť terasu pred slnkom a dažďom, no zároveň si chcú vychutnať pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období. Kvalitné látky sú stálofarebné a odolné voči nečistotám, zároveň na terasu neprepustia vodu.

v13-2

Odolnosť voči nepriaznivému počasiu

Robustná hliníková konštrukcia pergoly je ošetrená práškovým lakovaním, aby ešte lepšie odolávala korózii a agresívnym vplyvom. Pergola odoláva vetru až do stupňa 6 Beaufortovej stupnice sily vetra (silný vietor). Vonkajšia strana látkovej strechy je natretá akrylovou farbou s protiprachovou úpravou, navyše je pridaná transparentná vrstva, aby bola zabezpečená ochrana pred nečistotami. 

v13-3

Variabilita vďaka doplnkom

Pergola ponúka širokú paletu doplnkov, aby ste si relax na terase vychutnali čo najdlhšie. Pred nepriaznivým počasím vás spoľahlivo ochránia rolety s fóliou a posuvné sklá. V chladnejších dňoch oceníte infražiariče, dokonalý večer si užijete vďaka svetlám integrovaným v streche. Nadizajnujte si svoju pergolu tak, aby sa plne prispôsobila vášmu životnému štýlu.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)