(11) Výhody pergoly Nobleza

v11-1

v11-1

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou chráni terasu pred slnkom a dažďom, zároveň však umožňuje strechu úplne stiahnuť, aby ste si mohli vychutnať pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období. Kvalitné stálofarebné látky odolávajú nečistotám a na terasu neprepustia vodu.

v11-2

v11-2

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Pergola Nobleza vyniká mimoriadnou odolnosťou voči vetru. Bez vážnych poškodení zvládne vietor do stupňa 11 Beaufortovej stupnice sily vetra. V tomto stupni má vietor silu mohutnej výchrice a spôsobuje škody v lesoch. Ohňovzdorná a 100 % nepremokavá látka vás ochráni pred vrtochmi počasia a výrazne predĺži čas, ktorý môžete pod pergolou tráviť.

v11-3

v11-3

Atraktívna doplnková výbava

Pergola je plne motorizovaná a má diaľkové ovládanie, okrem strechy však môžete požiadať aj o ovládanie intenzity svetla. V pergole môže byť integrované LED-TEC osvetlenie a k nemu vám radi dodáme aj diaľkový ovládač stmievania. Vďaka nemu si budete môcť jednoducho regulovať intenzitu svetla pod pergolou. Závisí od toho, či budete mať práve romantický večer vo dvojici, alebo si budete užívať večer plný stolových hier s rodinou.