(10) Výhody pergoly Vitalia

v10-1

v10-1

Ochrana pred slnkom a dažďom

Pergola s látkovou strechou spoľahlivo ochráni terasu pred ostrým slnkom a dažďom. Kvalitné stálofarebné látky odolávajú nečistotám, zároveň na terasu neprepustia vodu. V prípade potreby je možné celkom ju stiahnuť a vychutnať si pohľad na nočnú oblohu, alebo do interiéru vpustiť maximum denného svetla v zimnom období. 

v10-2

v10-2

Komerčné využitie

Pergola Vitalia je ideálne riešenie pre komerčné využitie v reštauráciách a baroch. Je pomerne veľká, jej šírka môže byť až 13 metrov a výsuv má rozsah do 6 metrov. Počas letnej sezóny chránia hostí pred ostrým slnkom i náhlym dažďom. 

Príplatkové RAL farby prispôsobia pergolu celkovému vzhľadu budovy a celkovému dizajn manuálu prevádzky, čím vnútorný priestor plynule prechádza do exteriéru.

v10-3

v10-3

Voliteľné doplnky

Romantickú atmosféru letného večera umocnia integrované HDD LUX svetlá so stmievačom. Sami si nastavte intenzitu svetla podľa toho, či pod pergolou organizujete večierok, alebo chcete len v prítmí relaxovať. 

Pre predĺženie životnosti a bezpečnosť je možné pergolu doplniť o senzory, ktoré v závislosti od počasia strechu pergoly zatiahnu, alebo naopak vytiahnu.