Menu

+ jednotka TAHOMA® zadarmo

Screenové rolety na pozičné háčiky

SUNROL je protitepelná clona určená pre všetky okná, ktoré majú problém s prehrievaním. Ovládanie tejto clony je iba rukou. Látku ťaháme od boxu smerom dole k háčikom. Napnutie látky zabezpečí pružina umiestnená v hliníkovom boxe. Látková clona sa montuje priamo na rám okna a dá sa dodatočne namontovať na všetky otváravé okná. Látky môžu byť zatemňujúce alebo perforované. Obidva typy veľmi dobre zadržia teplo pred oknom. Perforované majú tú výhodu, že vidíte čiastočne cez ne von a nestrácate kontakt s exteriérom.

Zobraziť viac

Orientačná cena

286 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Ochrana pred slnkom

Vonkajšie rolety predstavujú efektívny spôsob tienenia, ktorý váš interiér spoľahlivo ochránia pred ostrým slnkom a následným prehrievaním interiéru. Takto ušetríte náklady na chladenie priestoru v letných mesiacoch. 

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Screenové rolety sú mimoriadne odolné voči vetru, poskytnú vám potrebné súkromie aj počas veterných dní a v oblastiach, kde viac fúka. Tieniace látky sú tvarovo aj farebne stále.

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Farebnosť

Vďaka bohatej palete farieb a štruktúr tieniacich látok roletu plne prispôsobíte vzhľadu fasády tak, aby dokonale ladili. V kombinácii s vysokou funkčnosťou je screenová roleta dokonalým doplnkom.

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Dizajn

Vonkajšia rolete je najsubtílnejší prvok spomedzi ostatných tieniacich riešení. Pôsobí nenápadným dojmom a nepúta na seba pozornosť.

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Ochrana súkromia

Tak ako všetky tieniace systémy, aj screenová roleta počas dňa poskytuje dostatok súkromia obyvateľom domu a zároveň dovnútra púšťajú dostatok svetla. Vhodným výberom tieniacej látky je možné dosiahnuť aj súkromie večer, keď sa v interiéri svieti.

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Výhody screenovej rolety na pozičné háčiky

Kontakt s okolím

Vďaka perforovanej látke roleta zabezpečuje tienenie, ale zároveň je zachovaný vizuálny kontakt s exteriérom.

Technické informácie

 • Min. šírka

  53 cm

 • Max. šírka

  240 cm (látka Soltis)

 • Max. výška

  250 cm

 • Maximálna plocha

  3 m²

 • Odolnosť voči vetru

  V závislosti od zatienenej plochy

 • Ovládanie

  Manuálne

Často kladené otázky

 • Je potrebná špeciálna príprava pred montážou screenových roliet?

  Screenové rolety na pozičné háčiky sa montujú priamo na rám okna, preto nie je potrebná stavebná príprava

 • Aká je cena za meter štvorcový screenovej rolety?

  Do ceny okrem konkrétnej látky vstupuje aj typ látky, celkový rozmer, spôsob ovládania a ďalšie faktory. Ak chcete zistiť cenu, najjednoduchšie je požiadať o nezáväznú cenovú ponuku.

 • Budem mať v interiéri úplnú tmu, ak roletu stiahnem?

  Závisí to vždy od konkrétnej látky. Od úplne zatemňujúcej po perforovanú látku, ktorá je takmer priehľadná. Ak sa do exteriéru pozeráte cez 5 % látku, pôsobí to, ako keby bolo vonku zamračené. Všetko závisí od vašich požiadaviek. Odpoveď na otázku teda je: áno, môžete mať v interiéri úplnú tmu, ale aj nemusíte.

 • Bude večer pri rozsvietenom svetle vidno do interiéru?

  Áno, pri štandardnej 1 % látke môžu byť viditeľné siluety. Závisí to od viacerých faktorov, napríklad aké silné svetlo svieti v miestnosti, ako blízko sa pohybujete od okna, ako ďaleko je pozorovateľ a podobne.

 • Vyžadujú screenové rolety špeciálnu starostlivosť?

  Nie, všetky komponenty vrátane látok sú určené do exteriéru a dobre odolávajú poveternostným vplyvom. Pri znečistení ich postačí umyť čistou vodou alebo mydlovým roztokom. Vyhnite sa agresívnym čističom, rozpúšťadlám a umývaniu tlakovou vodou.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Screenová roleta na pozičné háčiky

 • Výška

  150 cm

 • Šírka

  100 cm

 • Farba

  RAL 7016

 • Ovládanie

  Manuálne

286 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Ukážky realizácií

Blog

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...