Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

vonkajšie žalúzie, ktoré
vás nesklamú

Kompletné riešenie neznamená iba pohodu pri užívaní, ale aj absolútny komfort pri samotnej dodávke.

5 dôvodov, prečo si vybrať žalúzie Profirol?

Používame špeciálne podomietkové boxy

Naše hliníkové boxy sa vyrábajú z hrubého plechu, ktorý možno ohýbať jedine na elektrických ohýbačkách. Lakujú sa práškovou farbou v našich lakovniach, čo zaručuje, že farba nebude opadávať a samotný plech nezhrdzavie. Používame kvalitné vonkajšie žalúzie značky Climax, ktoré majú najvyššiu úroveň v strednej Európe. Vyrábajú sa na najmodernejších automatizovaných linkách s takou kapacitou produkcie, ktorá nám umožňuje garantovať stanovené termíny. Podstatné je tiež to, že každý projekt riešime individuálne.

Nie je montáž ako montáž

Naše know-how spočíva vo výnimočnom prístupe a špeciálne zvolenom postupe pri montáži. Stavby navštevujeme až 3-krát, samostatne totiž inštalujeme podomietkové boxy, potom vodiace lišty a v osobitnom kroku montujeme žalúzie, kde navyše testujeme ich funkčnosť. Vodiace lišty osádzame do zatepleného ostenia – vďaka tomu predchádzame vzniku tepelných mostov na špaletách. Dôležité je, že koordinujeme aj stavebnú činnosť s elektrikármi, zhotoviteľmi zateplenia či ostatnými profesiami, napríklad s kamenármi, aby sme dosiahli 100 % výsledok.

Inovovali sme boxy pre pasívne domy

V úzkej spolupráci s odborníkmi z brandže sme vyvinuli špeciálnu podomietkovú prípravu pre pasívne domy, ktorá je zväčša zložená z polyuretánu, kerdinu a aerogelu. Zateplenie na konkrétny projekt navrhujeme a kalkujeme individuálne. Na základe toho dodáme celé zloženie boxu, ktoré sami aj inštalujeme, aby pri montáži nedošlo k prerušeniu tepelných mostov.

Myslíme aj na montáž sieťky proti hmyzu

Ak tento detail zanedbáte, môžete naraziť na problémy pri dodatočnej inštalácii ochrany proti neželanej návšteve. Naši odborníci vždy myslia na to, ako na okno namontovať sieť proti hmyzu. V prípade našich špeciálnych podomietkových boxov máme vytvorené presné medzery na osadenie a bezproblémové fungovanie siete.

Vybudovali sme profesionálny montážny tím

Naši technici nie sú robotníci, ktorí na stavbe zanechávajú odpad. Montážny tím Profirol tvoria slušní a inteligentní odborníci, ktorí sú špecialistami vo svojom odbore. Vedia zapojiť rôzne typy motorov, zároveň navrhujú a inštalujú rôzne typy ovládania, napríklad prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá zvládne riadenie kúrenia, osvetlenia, závlahy či ďalších prvkov v dome. Za všetko hovorí aj to, že máme stanovený vysoký štandard kvality náradia a vybavenia.

Ak si teda chcete zadovážiť riešenie, ktoré bude bezproblémové od samého začiatku, ako aj dlhé roky po inštalácii, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

V referenci sa nachádzajú produkty

Bežné vonkajšie žalúzie Z90 sú pomerne žiadané, naše žalúzie Z90 Noval sú však ich inovovaná verzia. Naše „novalky“ ...

Tieto vonkajšie hliníkové žalúzie majú jemnejší dizajn a pôsobia elegantnejšie ako napr. typ Z90. Zároveň však majú ...

Vonkajšie žalúzie typu C60 sú určené najmä pre priemyselné a administratívne objekty. Lamely majú jemne zaoblený ...

Vonkajšie žalúzie typu C80 sú určené najmä pre priemyselné a administratívne objekty. Lamely majú jemne zaoblený ...

Ferrari medzi vonkajšími žalúziami. Ide o najmodernejšie žalúzie so zvýšenými bezpečnostnými prvkami a až o 40% ...

Vonkajšie žalúzie T80 sú najnovším typom vonkajších žalúzií od firmy Climax. Naše „T-čka“ prinášajú nový svieži tvar ...

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Môžeme Vám nejako poradiť?

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2020
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie