Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT
Poradím
Vám?

VITALIA

Elegantná pergola, ktorá je navyše cenovým hitom. Vitalia vám na terase zabezpečí komfort za každého počasia. Ochráni nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom, keďže jej strecha je 100% nepremokavá. Má však aj kopec ďalších výhod. 

 

Ak ste technologický nadšenec, poteší vás plne motorické ovládanie pergoly a takisto stmievač integrovaného LED osvetlenia, vďaka ktorému môžete kedykoľvek zmeniť intenzitu svetla podľa nálady. Romantický večer či párty s priateľmi, stačí si vybrať. 

 

K praktickým vlastnostiam pergoly patrí jej dlhá životnosťvďaka správne zvoleným materiálom či možnosť ukotviť pergolu na stenu, do stropu, do zeme, aj na špeciálny profil, ktorý sa používa v drevodomoch. Vitalia je vyrobená z extrudovaného hliníkového profilu s práškovým náterom a súčiastky zasa z nehrdzavejúcej ocele. 

 

Je vhodná do domu, na terasu či balkón v byte, ale hodí sa aj na komerčné využitie prereštaurácie alebo bary. Vitalia je pomerne veľká, jej šírka môže byť až 13 metrov a výsuv má rozsah do 6 metrov. Ak máte zvedavých susedov, na pergolu vám môžeme namontovať bočné clony. Ak zasa u vás často prší a bude vás otravovať stekajúca voda zo strechy, vieme na vašu novú pergolu pridať žľab na odvod dažďovej vody

 

Stačí si už iba vybrať farbu a pár ďalších technických parametrov a budete len krôčik od vášho sna o dokonalej terase. 

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2020
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie