Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT
Poradím
Vám?
Výrobca
www.climax.cz

NOBLEZA

Svoj nový exteriérový priestor na bývanie si s pergolou Nobleza môžete vychutnávať aj vtedy, keď vonku prší. Táto 100% vodeodolná pergola vás totiž ochráni nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom

 

Elegantná kráska Noblezas moderným vzhľadom patrí do kategórie cenovo výhodnejších pergol. Nemusíte sa báť, je vyrobená z naozaj kvalitných materiálov. Stojky tvorí extrudovaný hliníkový profil s práškovým náterom a súčiastky sú zasa z nehrdzavejúcej ocele. V laickej reči to znemená aj dlhá životnosť. Pergolu si tak budete môcť užívať ešte desaťročia. 

 

Určite vás ale zaujímajú aj praktické informácie. Pergolu možno ukotviť do steny alebo do stropu, stojky do podlahy. Dokáže byť dokonca aj samostatne stojaca. Jej rozmer je veľmi flexibilný, šírka môže dosiahnuť až 13 metrov a výsuv dodávame v rozsahu do 7 metrov.

 

Čerešničkou na torte je bonusová výbava. Pergola je plne motorizovaná a má diaľkové ovládanie, okrem strechy však môžete požiadať aj o ovládanie intenzity svetla. V pergole môže byť integrované LED-TEC osvetlenie a k nemu vám radi dodáme aj diaľkový ovládač stmievania. Vďaka nemu si budete môcť jednoducho regulovať intenzitu svetla pod pergolou. Závisí od toho, či budete mať práve romantický večer vo dvojici, alebo si budete užívať večer plný stolových hier s rodinkou. 

 

Ak budete chcieť mať súkromie, na pergolu vám môžeme namontovať aj zvislé clony. A ak vám vadí voda stekajúca zo strechy, tak aj predný odtokový žľab

 

Nobleza je skrátka spojenie komfortu, moderných technológií a pritom priaznivej ceny. Čaká už iba na vás.

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2020
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie