Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

O spoločnosti

Prečo profirol

Pretože tienenie od nás zatieni všetky ostatné riešenia na trhu. Pretože chceme, aby ste doma mali nový priestor na bývanie. Zážitok, relax, pohodu a nádherné chvíle strávené s rodinou a priateľmi.

Ako to u nás funguje? Prídete, poradíte sa a bude sa vám venovať skúsený a vždy usmiaty tím. Do práce chodíme radi, pretože nás naozaj baví. Skutočne, nie je to klišé. Vidieť zákazníkovu radosť z nového altánku, z romantickej pergoly alebo zo štýlových žalúzií, ktoré prinesú domov okrem tienenia aj fascinujúcu hru svetla a tieňa, to naozaj dobíja pozitívnou energiou.

Vyberieme spolu s vami riešenie, ktoré bude nielen dizajnovo výnimočné, ale aj funkčné a bude vyhovovať vašim potrebám. Či už chcete zastrešiť celú reštauračnú terasu, alebo potrebujete "len" sieťky na okná. Všetkému venujeme rovnakú pozornosť.

Prečo teda Profirol? Pretože v tienení sme doma a aj váš dom radi obohatíme o nové tienenie! Veď pozrite si našu históriu

Vývoj a inovácie

Profirol prináša na trh prvotriedny tovar, ktorý je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Veríme v inovácie, preto niekoľkokrát do roka navštevujeme rôzne veľtrhy, z ktorých vám prinášame tie najčerstvejšie novinky. Od špičiek z odboru, ktoré samy neustále inovujú.

Nie je to však iba o novinkách. Sami k ich zrodu prispievame. Mnohým výrobcom, ktorých produkty predávame, dávame na základe skúseností z montáží a predaja návrhy na zlepšenie. A oni nás počúvajú a zapracovávajú ich. Môžete si teda byť istí, že v našom portfóliu nájdete skutočné inovačné a technologické nebo.

Vysoká kvalita a predĺžená záruka

Vďaka tomu, že máme v ponuke naozaj len TOP produkty, dokážeme vám garantovať nadštandardné záručné doby. Bežne poskytujeme záruku 5 – 10 rokov. V našej ponuke nenájdete nič, čo by malo záruku kratšiu ako 4 roky!

Životnosť výrobku závisí aj od starostlivosti, preto máme nastavené pravidelné servisné intervaly a dobrou starostlivosťou tak predlžujeme záruku produktu. Čo myslíte, čo je u nás na prvom mieste? Správne, kvalita.

Veľkosť sortimentu

Nepredávame všetko od topánok, cez žehličky, až po rolety. Naša firma je zameraná iba na tienenie, v tomto odbore však máme naozaj široký sortiment. Dokážeme vám dodať riešenia pre interiér aj exteriér a vybrať si môžete z mnohých značiek z celej Európy. Spolupracujeme s tými najväčšími výrobcami z celého kontinentu. Nepredávame iba jednu značku, u nás máte na výber. Je toho akosi veľa? Nemusíte sa báť, radi vám poradíme.

Pre odborníkov

Nie nie, naozaj žiadni ufúľaní páni v montérkach so slovnou zásobou prváka na ZŠ. Naši ľudia sú rokmi overení odborníci, ktorí vedia o tienení naozaj veľa. Dôkazom toho je aj naša vlastná projekčná činnosť.

Profirol pomáha architektom, projektantom či stavebným inžinierom tak, že prináša realizačný pohľad. Dokážeme poradiť ako zakomponovať aj netradičné riešenie tak, aby sa projekt zbytočne nepredražoval a aby nasledovala jednoduchá realizácia.

Ak ste architekt alebo projektant, a chcete spolupracovať s rovnocenným personálom, je tu pre vás Profirol.

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2017
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie