Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

typy markíz na zimnú záhradu

Markízy na zimné záhrady

Zimné záhrady a rôzne sklenené prístrešky sú veľmi obľúbený architektonický prvok v mnohých slovenských domácnostiach. Ak však nie sú tienené, menia sa vďaka veľkým skleneným plochám skôr na skleníky ako na ďalší priestor na bývanie.

Presne preto je dôležité zvoliť správne tienenie a regulovať tak teplotu vo vnútri záhrady či pod prístreškom. Skutočný energetický úžitok tieniacej techniky oceníte najmä vtedy, keď je inštalovaná zvonku, teda nad sklom. Vtedy dokáže zachytiť až 80% tepla, ktoré by inak spôsobilo prehriatie. 
V našej ponuke však nájdete aj vnútorné tienenie, pri ktorom síce chránite markízu od zašpinenia, zachytí však iba 30% tepla. Ochrana pred prehrievaním priestoru nie je taká efektívna.

Prečo sa vôbec zamýšľať nad tienením zimnej záhrady alebo prístrešku? Ak nechcete mať doma saunu, simulátor pekelnej horúčavy alebo ak nechcete v zimnej záhrade pestovať rajčiny a citrusy, určite budete poznať odpoveď.

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2021
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie