Menu

Garniže Interstil

Garniže rakúskej značky Interstil patria medzi prémiové výrobky pre náročného zákazníka. K dispozícii sú v najrôznejších tvaroch, farbách a materiáloch, dekoračnú látku je možné uchytiť na bežce, tradičné i menej tradičné kruhy. Garniže sú technologicky prepracované, s vysokou mierou originality a nápaditým dizajnom.

Zobraziť viac

Výhody garniží Interstil

Výhody garniží Interstil

Dizajnové riešenia

Pod značkou Interstil ponúkame garniže v širokej škále farieb, materiálov a povrchových úprav tak, aby vyhoveli požiadavkám rôznych dizajnérskych štýlov. Nápadito tvarované nosníky a koncovky dodávajú garnižam nádych originality. 

Výhody garniží Interstil

Výhody garniží Interstil

Špeciálna výstuž Integral

Technológia Integral je dostupná pre tyčové systémy s priemerom od 16 mm do 30 mm a umožňujú rozšírenie až o 80 %. So systémom Integral môžete mať záves so šírkou 8 metrov len s troma nosníkmi. 

Výhody garniží Interstil

Výhody garniží Interstil

Riešenia pre výklenky a rohy

Technicky prepracované riešenia zvýraznia elegantný charakter výklenkov a rohových okien. Pomocou skosených spojok a vnútorných rohových konzol je možné prispôsobiť sa prakticky akémukoľvek uhlu. 

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

Cenovú ponuku pripravíme na požiadanie podľa konkrétnych požiadaviek.

Nezáväzný dopyt

Ukážky realizácií

Blog

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Novinka

Profirol otvára svoj najväčší showroom v Bratislave

Už toto leto sme v bratislavských Slnečniciach otvorili náš najväčší showroom. Čo všetko nájdete v ponuke a v čom je...

Novinka

Máte dom postavený pred rokom 2013? Štát vám môže prispieť aj na vonkajšie žalúzie

Už v druhej polovici roka 2022 by malo byť spustené podávanie žiadostí o príspevok na obnovu rodinných domov. Medzi 30...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...