Menu

Doprajte si screenové rolety so zľavou 20 %

Vonkajšie screenové rolety do domácností a komerčných priestorov prinášajú svetelnú pohodu a dostatok svetla bez nežiaduceho prehrievania. Sú vhodné na bežné okná i veľké presklené plochy. Teraz našim zákazníkom ponúkame do konca mája všetky vonkajšie screenové rolety so zľavou až 20 %.

Do konca akcie ostáva

: dní
: hodín
: minút
: sekúnd

Zľava 20 % na screenové rolety

Ochráňte svoj interiér pred prehrievaním a využívajte všetky výhody, ktoré screenové rolety ponúkajú. A za to, čo ušetríte, môžete ísť pokojne na dovolenku.

Len do konca MÁJA!

Spoznajte výhody screenových roliet

Spoznajte výhody screenových roliet

Optimálne svetelné podmienky

Množstvo svetla, ktoré do interiéru cez rolety prenikne je dostatočné na to, aby priestor presvetlilo a zároveň neprehrialo. Ich maximálna šírka je 600 cm a zatienia plochu až 20 m², preto sú vhodné aj na zatienenie naozaj veľkých plôch. 

Spoznajte výhody screenových roliet

Zachovávajú kontakt s exteriérom

Vďaka rôznym typom tieniacich látok sa počas dňa nemusíte vzdať dychberúcich prírodných scenérii alebo mestskej panorámy. Zároveň máte pod kontrolou dianie v záhrade, detské vyvádzanie aj domácich miláčikov. 

Spoznajte výhody screenových roliet

Prispôsobia sa potrebám v rôznych miestnostiach

So zatemňujúcimi látkami si užijete domáce kino a plnohodnotne si počas dňa oddýchnete pri práci na zmeny. V detských izbách a kuchyniach je denné svetlo potrebné, tu sa mimoriadne dobre hodia látky s vyššou priepustnosťou svetla.

Spoznajte výhody screenových roliet

Odolávajú poveternostným vplyvom

Látky sú stálofarebné, ich povrchová úprava ich predurčuje na umiestnenie v exteriéri. Perforovaná látka odoláva búrlivému vetru do rýchlosti 130 km/h a na rozdiel od vonkajších žalúzií sú screenové rolety oveľa menej hlučné. 

Spoznajte výhody screenových roliet

Sú veľmi estetické

Screenové rolety sú asi najsubtílnejší prvok vonkajšieho tienenia. Látky sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach, vzoroch a štruktúrach. Plne sa prispôsobia vzhľadu fasády či konštrukcii pergoly. Pôsobia jemným a nenápadným dojmom, pri tom sú plne funkčné. 

Spoznajte výhody screenových roliet

Komfortne sa ovládajú

Pri motoricky ovládaných screenových roletách využívame spoľahlivé motory Somfy. Rolety je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a ovládať ich aj na diaľku. Doplňte roletu tepelným, slnečným a veterným senzorom a majte vnútorné prostredie plne pod kontrolou aj kým ste v práci. 

Chcem screenové rolety

Získajte všetky výhody screenových roliet teraz so zľavou 20 %

Značky, ktoré zastupujeme

Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy
Armani / Casa