Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Posledné zľavy pred očakávaným zdražovaním!

23.9.2021Novinka

Máte odložené peniaze na vonkajšie žalúzie a čakáte na priaznivejšie ceny? Máme pre vás dôležitú správu. Lacnejšie to už nebude. Ak chcete ušetriť, teraz je najvyšší čas na nákup, pretože ceny budú ďalej rásť. Nakúpte u nás teraz so zľavou 15 % na vybrané produkty.

Prečo rastú ceny hliníka?

Dôvodov zdražovania hliníkových výrobkov je viacero. Najzásadnejším je však rapídne zvyšujúca sa cena a nedostatok surovín potrebných na výrobu a spracovanie hliníka. Tento problém je vo veľkej miere zapríčinený zlou politickou situáciou v Guinei, ktorá produkuje až polovicu celkového objemu bauxitu potrebného na jeho výrobu. Situáciu tiež komplikuje obmedzená produkcia a zatváranie starých neekologických tovární v Číne, čím sa zásoby hliníka dostávajú do kritických podzásob. Zásoby hliníka sa pomaly míňajú, môžeme očakávať prudký nárast jeho cien a tiež výrobkov z neho.

Okamžitá zľava 15 % od Profirol

Neľakajte sa, vonkajšie žalúzie môžete stále získať za aktuálne ceny, navyše len do vypredania zásob aj so zľavou 15 %! Vzhľadom na rastúce ceny vstupných surovín už väčšina dodávateľov avizovala zvyšovanie cien a je predpoklad, že začiatkom roka 2022 ešte porastú. Neodkladajte preto skrášľovanie svojho bývania na neskôr a doprajte si kvalitu za ešte stále priaznivú cenu. Každé euro sa počíta. 

Táto ponuka platí do vypredania aktuálnych zásob.

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie