Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Mimoriadna zľava 15 % na závesy a tapety

4.11.2021Článok

Ak si s príchodom sychravých dní chcete svoj domov skrášliť dizajnovými tapetami alebo závesmi, s nákupom už nečakajte. V súvislosti s avizovaným rastom cien od januára 2022 vám špeciálne do konca roka ponúkame zľavu 15 % na všetky závesy a tapety. Naozaj už nie je dôvod čakať.

Prečo rastú ceny tapiet a závesov?

V prvej polovici roka rástli ceny vstupných materiálov a viacerí výrobcovia boli nútení mierne zvýšiť ceny v nádeji, že sa ceny stabilizujú. Bohužiaľ, v septembri a v októbri rástli ceny netkaných textílii, atramentov, energií a dopravy ešte strmším tempom a dosiahli historické maximá. Preto výrobcovia od 1. januára 2022 avizovali ďalší rast cien. V súvislosti s rastom energií sa zdražovanie očakáva vo všetkých segmentoch výroby a služieb. 

Zľava 15 % len do konca roka

Vyberte si dizajnové závesy a jedinečné tapety od popredných svetových výrobcov so špeciálnou zľavou až 15 %. Nečakajte na povianočné zľavy a zútulnite svoj domov ešte pred Vianocami. Samozrejme s bezplatnou konzultáciou s odborníkom pre domácnosti i architektov. Vyberte si dizajn, ktorý nenájdete v bežných predajniach ani domácnostiach susedov. Pouka platí do vypredania zásob. 

Kontaktuje nás telefonicky na: 0905 306 300 ( obchodný zástupca Zdenka Bahnik ) alebo prostredníctvom online formulára a získajte tapety a závesy za skvelé ceny. 

Formulár

Nahrajte prosím obrázok
Ďakujeme, Vaša správa bola úspešne odoslaná

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2021
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie