Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Francúzska elegancia a taliansky dizajn s pridanou hodnotou

1.10.2021Článok

Chýba vašej domácnosti útulnosť alebo chýbajúci kúsok k dokonalej atmosfére? Vpusťte do interiéru exkluzívne tapety a závesy od popredných európskych výrobcov a dodajte každodennosti nový rozmer. Využite bezplatnú konzultáciu s interiérovou dizajnérkou a obklopte sa inšpiratívnym priestorom, ktorý plne rešpektuje vašu jedinečnosť.

Nakupovanie s pridanou hodnotou

Ponúkame exkluzívne tapety zvučných značiek a dizajnové závesy popredných európskych výrobcov. Prinášame jedinečnosť, ktorú nenájdete v bežných predajniach ani v interiéroch susedov. 

Ctíme originalitu a osobitý šarm každého interiéru, preto je neoddeliteľnou súčasťou každého predaja konzultácia na mieru. Pomôžeme vám zorientovať sa v záplave farieb, štruktúr a materiálov, aby vybraný produkt vyzeral dobre nie len v katalógu, ale najmä u vás doma. 

Služby architektom

Bez ohľadu na to, či máte len nejasný nápad alebo konkrétnu predstavu, pomôžeme s výberom materiálov a technickým riešením tak, aby jedinečné závesy a tapety podčiarkli celkový architektonický zámer a atmosféru navrhovaného interiéru. 

Služby konečným zákazníkom

Povedzte nám o svojich očakávaniach, ukážte nám váš priestor a my navrhneme riešenie, ktoré bude ladiť s ostatnými prvkami interiéru a splní vaše predstavy. Prvotriedne produkty si zaslúžia kvalifikované poradenstvo.  

Dizajnové závesy

Udržia pohľady neželaných zvedavcov mimo váš domov a nedovolia im narúšať intimitu súkromia. Zjemnia svetlo prenikajúce zvonku, dodávajú miestnosti mäkkosť a chýbajúci farebný prvok. Závesy pritom môžu tvoriť farebnú a štrukturálnu dominantu priestoru, alebo ho len citlivo dotvárať a chrániť. 

Francúzske a talianske tapety

Dizajnové tapety dodávajú interiéru esprit individuality. Použité vzory, materiály a farby kráčajú s dobou, no zároveň nepodliehajú prchavým módnym výstrelkom. Vnášajú do priestoru jedinečnosť a atraktivitu. Je len na vás, či na seba strhnú celú pozornosť, alebo im ponecháte estetickú funkciu pozadia pre bežný život a celkový architektonický štýl. 

 

Dohodnite si bezplatnú konzultáciou s našou špecialistkou na interiéry, ktorá vám pomôže vybrať si ten správny doplnok pre váš interiér. 

Formulár

Nahrajte prosím obrázok
Ďakujeme, Vaša správa bola úspešne odoslaná

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie