Montážny a servisný technik. #Bratislava#

Bratislava

Externé montážne skupiny pre montáž vonkajších žalúzii. #Bratislava#

Montážny a servisný technik tieniacej techniky BA

Do našej zabehnutej pobočky v Bratislave hľadáme nového kolegu na dlhodobú spoluprácu. Ak sa chceš stať profesionálom v montáži tieniacej technik, máš chuť na sebe pracovať a učiť sa od najlepších, pošli nám svoj profesijný životopis. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

Mzdové podmienky (brutto)

Od 2 200 EUR/mesiac

Od 2 200 EUR/mesiac. SZČO - úkolové hodnotenie, počas zaškoľovania: 1. mesiac garantované min. 1500,00 €, po zaškolení 2200,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž tieniacej techniky u zákazníka (interiérové tienenie, exteriérové tienenie, garážové brány, pergoly a slnečné plachty).
  • Práca od pondelka do piatku s voľnými víkendmi.
  • Práca počas celého roka.
  • Postupovanie podľa technickej špecifikácie a dodržiavanie pracovných postupov.
  • Príprava materiálu pred zákazkou a zodpovednosť za materiál.
  • Realizácia zákazky v dohodnutých termínoch.
  • Práca v dvojčlenných tímoch.
  • Profesionálna a priateľská komunikácia so zákazníkmi počas montáže.
  • Ostatné úlohy dohodnuté s vedením pobočky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Plat zodpovedajúci pracovnému nasadeniu a rastúcim skúsenostiam.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie ihneď po zaškolení.
  • Práca v stabilnej spoločnosti ako kmeňový pracovník spoločnosti a garantovaný osobný prístup.
  • Pravidelné vzdelávanie a možnosťprofesijného rastu.
  • Získavanie a organizovanie práce zabezpečuje firma.
  • Zaujímavá a rôznorodá práca s technologicky vyspelými technológiami.
  • Každá montážna skupina má svoje služobné vozidlo.
  • Nový vozový park.
  • Náklady na prepravu v réžii firmy.
  • Služobný telefón, pracovné oblečenie v réžii firmy.

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak sa chceš stať profesionálom v montáži tieniacej techniky, máš chuť na sebe pracovať a učiť sa od najlepších, pošli nám svoj profesijný životopis.

Viac informácií o nás nájdeš na našej webovej stránke www.profirol.sk alebo na našej Facebook stránke.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov budú vybraní do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.04.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo stavebné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti montáže tieniacej techniky výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - §21, alebo §22, alebo §23.
  • Predchádzajúce čiastočné skúsenosti s príbuzným typom práce (tieniaca technika, brány, vzduchotechnika, PC siete, atď) výhodou.
  • Technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie.
  • Manuálna zručnosť.
  • Príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom.
  • Zodpovedný prístup k zadaným úlohám.
  • Schopnosť samostatne riešiť situácie u zákazníka.
  • Motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon.
  • Bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov.

Typ pracovného úväzku

živnosť

Oblasť pracovnej pozície

montážny technik

Prihlásiť sa do

29. 02. 2024

Nástupná mzda

po zaškolení od 1200,00 €

Mám záujem o túto pozíciu

#FORM[code=contact]#
!-- Ybug code start (https://ybug.io)